Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Освітяни Веселівської громади взяли участь у засіданні Департаменту освіти і науки

19 травня у сесійній залі обласної ради відбулося розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за участю губернатора Запорізької ОДА Костянтина Бриля, директора Департаменту освіти і науки ОДА Тетяни Озерової та заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка.

Під час розширеної колегії Веселівську ОТГ представляли методист відділу освіти, молоді та спорту Наталія Нелепа, вчителі початкових класів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Наталія Можаєва та Оксана Ковальова.

Під час заходу були розглянуті наступні питання: стан виконання Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки та формування мережі загальноосвітніх закладів у 2017 році.

За словами Тетяни Озерової, до кінця 2017 року заплановано створити 12 освітніх округів з опорними закладами та 35 філіями: у місті Токмак, Бердянському, Василівському, Веселівському, Приазовському, Приморському, Пологівському, Токмацькому районах, Веселівській селищній територіальній громаді.

Також під час засідання колегії працювала виставка, де свої надбання представили кращі навчальні заклади регіону.« повернутися до списку новин