«Фортуна» повертається на Веселівщину

У п’ятницю, 17 лютого, в актовому залі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся Перший відкритий чемпіонат інтелектуальної гри «Фортуна» серед дорослих команд.

18:29 18.02.2017

Робоча зустріч із жителями Широкого

У п’ятницю, 17 лютого, селищний голова Петро Кіяшко провів робочу зустріч із жителями села Широке, у якій також взяли участь староста села Лариса Єрещенко та директор ДП ДГ «Широке» Сергій Рудськой.

17:02 17.02.2017

ВІТАЄМО!

Сьогодні, 16 лютого, свій День народження відзначає депутат селищної ради по виборчому округу № 19

08:30 16.02.2017

Селищний голова Петро Кіяшко взяв участь у спільному засіданні колегії ОДА та Ради регіонального розвитку

У середу, 15 лютого, в стінах Запорізької ОДА відбулося спільне засідання колегії облдержадміністрації та Ради регіонального розвитку під головуванням губернатора області Костянтина Бриля, в якому взяв участь і селищний голова Петро Кіяшко.

22:39 15.02.2017

28 років після «афганської» війни: Веселівщина відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (фоторепортаж)

Сьогодні, 15 лютого, біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам відбувся урочистий мітинг з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, організований працівниками селищного будинку культури.

21:16 15.02.2017

РОБОТА З ЗАСУДЖЕНИМИ – ОДИН З ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМІВ РОБОТИ ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Одним з пріоритетних завдань, що покладено на відділ соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді комунальної установи «Центр соціальних послуг» селищної ради є підтримка сімей, де один з її членів перебуває у конфлікті з законом.

18:22 15.02.2017