Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Засідання робочої групи з розробки економічної стратегії Веселівської ОТГ

Сьогодні 30 вересня в залі засідань Веселівської селищної територіальної громади відбулося засідання робочої групи з розробки економічної стратегії Веселівської  ОТГ. Основним питанням порядку денного було затвердження «Стратегії місцевого економічного розвитку Веселівської ОТГ» та відповідних проектів місцевого розвитку.

 

       Експерт громадської організації «Запорізький інформаційно-консультаційний центр» Агро-Таврія», представник консорціуму організацій в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Подшивалов Генадій Валерійович детально ознайомив присутніх з економічною стратегією та охарактеризував основні напрямки подальшої спільної діяльності в її реалізації. Дуже приємно зазначити, що учасники робочої групи прийняли активне обговорення документу і пропонували нові інтересні проекти місцевого розвитку. Результатом обговорення стало погодження проекту стратегії та винесення її на обговорення громадськості шляхом викладення на офіційному сайті Веселівської громади.

Тому запрошуємо всіх небайдужих долучатися до обговорення та висловлювати власну думку і пропозиції.« повернутися до списку новин