Запорізька область, Мелітопольський район

ОГОЛОШЕННЯ

Веселівська селищна територіальна громада (об'єднана) Веселівського району Запорізької області   ОГОЛОШУЄ КОНКУРС   на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: керівника   центру надання адміністративних послуг   - адміністратора виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

11:56 17.11.2016

Привітання з Днем студента

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем студента – святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів!

08:54 17.11.2016

Комісія попрацювала плідно

У середу, 16 листопада, відбулось засідання комісії селищної ради по звільненню від сплати соціальних послуг КУ «Центр соціальних послуг Веселівської селищної ради» громадянам, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу, виходячи з конкретних обставин під головуванням заступника селищного голов із гуманітарних питань та соціальної політики Ілони Бабаніної.

15:18 16.11.2016

Веселівська об'єднана територіальна громада приєдналася до проекту «Відкрите місто»

15 листопада за участі заступника селищного голови Олексія Дяченка та президента Фонду Східна Європа Віктора Ляха було урочисто підписано Меморандум про реалізацію спільного проекту «Відкрите місто» у Веселівський об’єднаній територіальній громаді.

10:59 16.11.2016

Освітяни громади взяли участь у конференції, присвяченій питанню реформи децентралізації

15 листопада 2016 року  у місті  Києві проходила конференція “Україна на шляху децентралізації освіти” за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубко.

09:58 16.11.2016