Шановні краяни та гості нашого селища!

З 4по 10 вересня 2017 року в рамках святкування 205-ї річниці селища Веселого та 2-ї річниці утворення Веселівської селищної територіальної громади в Веселівській центральній селищній бібліотеці буде проходити Тиждень краєзнавства під назвою «Краю мій, тобі моя любов». Це буде цикл комплексних заходів, з віртуальними мандрівками, літературною мозаїкою, поетичними читаннями, оглядами виставок, галереєю мистецьких робіт народних умільців. Основною метою Тижня є популяризація краєзнавчої літератури, поглиблення знань з історії та культури, акцентування на сучасному житті рідного селища.

План заходів

1.    Віртуальна інформ - візитка краю: «Веселівщина: історична, літературна, мистецька»;
  2.    Медіо - вечір цікавого краєзнавства: «Подорож туристичними стежками краю»;
  3.   Виставка – фантазія: «Час натхнення, творчості пора»( майстер Савченко Вадим – вироби з металу та дерева);
  4.    Краєзнавче літературне караоке:  «Поетичні голоси мого краю»;
  5.    Книжкова виставка : «А в серці тільки ти , єдиний, мій коханий рідний  краю»;
  6.     Віртуальна виставка – презентація одного видання: «2016 рік у громаді: здобутки, проблеми, перспективи»;
  7.     Огляд літератури: «Ти в серці, вічна і єдина, моя маленька Батьківщина».
  8.     Книжкова інсталяція: «Читай книги»;
  9.     Підведення підсумків літературного  конкурсу «Будь славен Веселівський краю! Про тебе лунає хай спів»;

Запрошуємо всіх відвідати Веселівську селищну бібліотеку.