Дата: від до Скинути

Освітяни Веселівської громади взяли участь у засіданні Департаменту освіти і науки

19 травня у сесійній залі обласної ради відбулося розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за участю губернатора Запорізької ОДА Костянтина Бриля, директора Департаменту освіти і науки ОДА Тетяни Озерової та заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка.

21:37 22.05.2017

Міфи і правда про гіпертонію

Жертвами підвищеного артеріального тиску або гіпертонії є десятки мільйонів людей в різних країнах світу, адже це одне з найпоширеніших захворювань на планеті.

13:04 22.05.2017

Сьогодні в Україні відзначають День пам'яті жертв політичних репресій

В цей день, який відзначається щорічно у третю неділю травня, на найвищому рівні вшановують пам’ять про всіх, хто загинув або постраждав в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму.

09:02 21.05.2017

Керівництво Веселівської громади налагоджує співпрацю з Пенсійним фондом

18 травня голова Веселівської селищної об’єднаної територіальної громади Петро Кіяшко зустрівся з начальником Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Світланою Христовою, начальником Веселівського відділу обслуговування громадян Тимофієм Михайловим та начальником відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи управління Іриною Шутько.

14:28 20.05.2017

Вітаємо!

Сьогодні, 20 травня, свій День народження святкує депутат Веселівської селищної ради

09:40 20.05.2017

17 травня Веселівська ОТГ зустрічала важливих гостей

До нашої громади завітала Наталія Сидоренко – регіональний спеціаліст проекту «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» - Компонент 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» (початкова фаза), що фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією SKL International на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida), в особі Håkan Gustafsson.

22:23 19.05.2017