Уряд підвищив заробітну плату службовцям місцевого самоврядування

На засіданні 24 травня 2017 року Кабінет Міністрів України схвалив зміни до постанови Уряду від 09.03.2016 р. № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", якими істотно підвищено посадові оклади посадових осіб місцевого самоврядування.

16:40 24.05.2017

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» допоможе об’єднаним територіальним громадам привернути увагу інвесторів

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» допоможе об’єднаним територіальним громадам Запорізької, Донецької, Луганської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей розробити стратегії місцевого економічного розвитку та проекти з розвитку інфраструктури, у т.ч., інвестиційні, а також навчить лідерів цих громад як ефективно використовувати економічний потенціал їх територій.

15:00 24.05.2017

У Веселому відбувся Перший традиційний Всеукраїнський легкоатлетичний забіг «СЬОМА МИЛЯ»

21 травня на Центральній вулиці селища відбувся Перший традиційний Всеукраїнський легкоатлетичний забіг «Сьома миля», організований Веселівською селищною територіальною громадою.

21:38 23.05.2017

До уваги депутатів селищної ради!

23 червня 2017 року о 14.00 год. в актовій залі Веселівської селищної ради відбудеться пленарне засідання 33 чергової сесії селищної ради сьомого скликання.

15:42 23.05.2017

Відділ земельних відносин інформує

У зв’язку з проведенням весняно-польових робіт, земельний відділ Веселівської селищної ради наголошує на необхідності дотримання вимог щодо застосування пестицидів і агрохімікатів.

12:14 23.05.2017

У рамках святкування Дня вишиванки у селищі пройшов парад вишиванок

Святкова хода, в якій взяли участь колективи навчальних закладів громади та представники органів місцевого самоврядування і державної влади, розпочалась від будівлі селищної ради й завершилась на площі перед селищним будинком культури, де працівники культури усієї громади провели святковий концерт.

08:10 23.05.2017