Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

До відома фермерів та виробників сільськогосподарської продукції

Міністерство аграрної політики та продовольства України листом від 01.08.2017 №37-18-11/18182 повідомляє, що за сприяння Європейського союзу та за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, в рамках реалізації проекту «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні», Громадська організація «Всеукраїнська демократична дія» планує проведення у Запорізькій області  9-10 листопада 2017 року 2-денного тренінгу для фермерів та виробників сільськогосподарської продукції.

        

В процесі виконання проекту буде налагоджено прямий діалог представників сільських громад та фермерських господарств з органами місцевої влади із залученням професійно підготовлених спікерів, тренерів та експертів, представників державних органів та журналістів ЗМІ.

         Організатори проекту покривають витрати учасникам на проїзд, проживання та харчування під час проведення заходу, а також забезпечують відповідними інформаційними та довідковими матеріалами.

         Всіх фермерів та сільгосптоваровиробників Веселівської селищної територіальної громади, які  бажають взяти участь у тренінгах просимо звертатись  до Веселівської селищної ради за телефонами:

2-11-78 – приймальня Веселівської селищної ради

2-14-11 – відділ земельних відносин Веселівської селищної ради

(всім учасникам необхідно заповнити анкету за посиланням та відправити на електронну адресу: vesele_rada@ukr.net)

                    Прес-служба  Веселівської селищної ради

АНКЕТА« повернутися до списку новин