Дата: 26.09.2017 13:08

Фото без опису

27 вересня 2017р. о 14-00 год.  в актовій залі селищної ради  відбудеться засідання виконавчого комітету.

ЧЕРГА ДЕННА

засідання виконавчого комітету

27 вересня 2017р.                                                                            смт.Веселе

1. Про стан забезпечення мешканців громади водопостачанням та здійсненням контролю за якістю питної води.

Доповідають : директор КП «Водоканал» Кравцов О.С. та директор КП «Омега» Дєєв О.А.

2.Про результати здійснення селищною радою інвестиційної діяльності на території громади.

Доповідає :заступник селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Дяченко О.В.

3.Про хід виконання Програми «Відпочинок та оздоровлення дітей  Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2017 роки.

Доповідає : спеціаліст з питань молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету  Козюра М.Ю.

4.Про надання одноразової матеріальної допомоги .

Доповідає : начальник загального відділу Чорна І.М.

5.Про зміну поштової  адреси

Доповідає : Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Демидченко С.М.

6. Про зміну цільового призначення та статусу приміщення

7. Про погодження режиму роботи об’єкту торгівлі