Засідання робочої групи Асоціації ОТГ з питань фінансів

26 вересня  2017  у м. Києві  відбулося засідання робочої групи Асоціації ОТГ з питань фінансів.   Були запрошені  члени правління Асоціації  та відповідні фахівці  з бюджетних питань.    У зв`язку з реєстрацією проекту Закону про Державний бюджет  України  на 2018 рік  було запропоновано оперативно провести в рамках Асоціації  внутрішні  консультації з найважливіших питань державного бюджету та міжбюджетних відносин.

Серед запрошених  були  міжнародні  та національні  експерти ,а також члени  Правління . Розглядались дуже важливі питання щодо бюджету  на 2018 рік.   В складі учасників засідання були присутні  селищний голова та  начальник відділу фінансів Веселівської селищної  ради.

Всі учасники мали змогу висловити свою думку та внести пропозиції   щодо питань  субвенцій на  інфраструктуру ОТГ ,   передачі пільг на послуги ЖКГ у повному обсязі на місцевий рівень, проекту медичної реформи, додаткової дотації  для здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я та інші.    Висловлені та обговорені пропозиції  були винесені на слухання до  Комітету  з питань  бюджету  Верховної Ради України , яке відбулося  2 жовтня  2017 року. Представляти Асоціацію ОТГ  на бюджетних слуханнях у Комітеті  уповноважили Григорія Рудюка, заступника голови Асоціації , Новоборівського селищного голову.

Прес-служба Веселівської селищної ради