Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет, Веселівської селищної ради від щирого серця вітають всіх педагогічних працівників Веселівської селищної територіальної громади з професійним святом – Днем працівників освіти!

Шановні освітяни! Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.
 


Висловлюємо щиру вдячність за творчу і самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям.

Переконані, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Хай же на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.« повернутися до списку новин