Розширення виробництва грибів

Приємно знати,  що на території нашої громади  з`являються виробники, які  дають нам змогу  придбати свіжі, якісні та висококалорійні продукти.

Так на території колишнього «Райсільгоспкомунгоспа»  йде розширення виробництва грибів. Займається цією доброю справою  в нашому селищі ЧП «Лана» під керівництвом  Собчука  Миколи  Олександровича.

Гриби багато хто полюбляє, але їх  вирощування не така вже й легка  справа. Вони вимогливі до якості грунту і умов їх вирощування. В приміщенні повина бути певна температура повітря і вологість , електрика, безперебійна подача води і злив її надлишків .А також потрібна вентиляція та опалення.

Основа успішного грибного бізнесу – якісний компост для вирощування міцелію. До Веселого  його привозять  в брикетах  з Тернопільської області. Використовують в приміщенні окремі  камери, які забезпечують постійний мікроклімат протягом певних фаз розвитку грибів.

Реалізує  підприємство  продукцію  здебільшого оптовим покупцям,  але й  мешканці  селища можуть придбати  на нашому місцевому ринку свіженькі, а головне,  натуральні гриби.

Прес-служба Веселівської селищної ради