В бюджеті Веселівська ОТГ розподілено перевиконання бюджету станом на 01.09.2017 року

Дата: 09.10.2017 08:25

Фото без опису

Відповідно до п.7 ст.78 Бюджетного кодексу України відділом фінансів наданий офіційний висновок щодо можливості внесення змін до бюджету Веселівської ОТГ, у зв’язку перевищенням доходів загального фонду.

Під час засідання 38 сесії VII скликання розподілено перевиконання станом на 01.09.2017 року у сумі – 1 382,24 тис.грн.

На захищені статті направлено – 171,5 тис.грн. (заробітна плата з нарахуванням, медикаменти та продукти харчування).

На фінансування програм, затверджених селищною радою спрямовано 767,12 тис.грн., з них:

- на освіту – 110,351 тис.грн. (співфінансування по Програмі «Сучасний освітній заклад – крок до успішної громади» - придбання дитячих стільців, холодильника, телевізору, пральної машини, лінолеуму, кришок парт, комп’ютерної техніки, парт від скаліозу та ін.);

- на благоустрій – 340,899 тис.грн. (реконструкція та капітальний ремонт тротуарних доріжок, придбання матеріалів для дитячого ігрового комплексу м-н Южний та ін.);

- на житлово-комунальне господарство – 36,5 тис.грн. (підтримка та розвиток ОСББ);

- субвенція до районного бюджету – 15,0 тис.грн. (надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю)

- субвенція до обласного бюджету – 101,914 тис.грн. (капітальний ремонт зали їдальні ДНЗ «Веселівський ПАЛ») та ін.

На збільшення поточних видатків установ направлено 308,44 тис.грн. (придбання предметів та оплату послуг)

На оновлення матеріально-технічної бази установ направлено – 135,18 тис.грн. (ноутбук Широківському БК, ремонт тротуарної доріжки та спортивного майданчика закладів освіти).

Відділ фінансів виконавчого комітету Веселівської селищної ради