Вітаємо з перемогою учнів КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2» у обласному конкурсі пошукових робіт учнівської молоді «Природа рідного краю»

Дата: 08.02.2018 09:33

Фото без опису

З метою залучення учнівської молоді до активної дослідницької діяльності з вивчення та збереження природної та історико-культурної спадщини рідного краю, комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради (далі - КЗ «Центр туризму» ЗОР) був проведений Обласний конкурс пошукових робіт учнівської молоді «Природа рідного краю».

До оргкомітету Конкурсу надійшло 35 творчих робіт, що були підготовлені 185 учнями закладів освіти області. На підставі рішення журі  учні 8 класу ЗОШ № 2 Погосян Ліліт, Камбур Олександра під  керівництвом вчителя біології Мусіхіної Г.П. стали переможцями (ІІ місце). Учасниками конкурсу було підготовлено пошукову роботу «Орнітофауна Веселівського району –орел степовий».

Вітаємо переможців! Бажаємо творчих успіхів.