Участь у концерті-реквієм пам’яті Скрябіна.

Дата: 08.02.2018 14:07

Фото без опису

2 лютого  на головній сцені Палацу культури ім. Шевченка пройшов вечір пам’яті Андрія Кузьменка. Кузьма Скрябін став феноменом при житті і навіть  після своєї загибелі. Його творчість та  особистість згуртувала та об’єднала різних людей.

Цей факт ще раз підтверджує переповнений зал  Мелітопольського Палацу культури ім. Т. Г. Шевченка. Мешканці міста прийшли не тільки послухати хороші,  добрі пісні, але й згадати людину, котра назавжди увійшла в історію музичної України.

На сцені палацу виступили 5 чудових колективів : «Місто М», «Радіола», «Rainbow TEA», «Кавер’ок», а також  Веселівська група «До понедельника»,  яка також була запрошена організатором заходу учасником « Х-Фактору » 2017 р. Миколою Ільїним.
До складу групи входять: Роман Плетінь, Олександр Шматко, Ернест Полозок, Ілля Пасс, Ернест Єгізарян, Белла Плетінь.

У їхньому виконанні прозвучала патріотична пісня «Сам собі країна» та романтична,  ніжна «Мовчати», яку підспівував  весь зал.
     Три роки минуло з моменту смерті Андрія Кузьменка. Але він та його пісні до сьогодні  живуть у пам’яті людей.