Перевірка стану готовності Веселівської селищної ради до пропуску льодоходу, повенів та паводків

07.02.2018 комісією у складі:  провідного спеціаліста та інспектора  відділу пожежної безпеки ГУ ДСНС  України  у Запорізькій області  Мельника С. В., головного  фахівця відділу планування заходів  цивільного захисту ГУ ДСНС у Запорізькій області Бусова М.О. та фахівців Веселівського РС ГУ ДСНС у Запорізькій області згідно плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік було здійснено  цільову перевірку стану готовності до пропуску льодоходу, повенів та паводків Веселівської селищної ради .

У ході перевірки комісія ознайомилася зі структурою громади, вивчила стан готовності до можливого паводку, повені, льодоходу. Голова селищної ради проінформував комісію про інженерно - технічний стан захисного каналу та роботу дренажної насосної станції смт Веселе. Також члени комісії ознайомилися з плануючими документами громади з питань організації заходів цивільного захисту,  з питаннями  реагування на можливі надзвичайні ситуації у період пропуску льодоходу, повені та паводків. Підведення підсумків роботи комісії відбулося в кабінеті  голови селищної ради. За результатами здійснення перевірки винесено позитивну оцінку проведеної роботи Веселівської селищної ради.