Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Призначення директора комунальної установи "Культурно-мистецький центр"

Рішенням 43 сесії 7 скликання від 06.02.2018 № 14 «Про призначення на посаду директора КУ  «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної ради» директором КУ «Культурно-мистецький центр» була призначена  Дук Неля Іванівна.

7  лютого  селищний голова, секретар ради та колективи закладів культури щиро подякували колишньому директору Плетіню Р.С. та привітали Нелю Іванівну з новою відповідальною посадою, яка вимагає натхнення, самовідданості, розумного, творчого підходу до вирішення  завдань, креативності і професіоналізму. Всі ці якості притаманні новообраному директору, її трудовий стаж на культурній ниві становить біля 30 років.

Бажаємо Нелі Іванівні творчих успіхів, вміння вдало знаходити шляхи вирішення поставлених завдань та на шляху до успіху легко оминати підводні камені невдач. Нехай мудрі рішення приходять відразу і доля збереже від  невірних рішень і невдалих вчинків, а міцний характер буде вірною підмогою на шляху до вершин процвітання культури Веселівської селищної територіальної громади.« повернутися до списку новин