Дата: від до Скинути

Тренінг для вчителів початкових класів навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади

В рамках впровадження інноваційної діяльності в умовах створення хмарно - орієнтованого навчального середовища в період 25-26 січня 2018 року на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» проводиться тренінг для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Веселівської ОТГ «Вивчення хмарних сервісів та використання в освітньому середовищі вчителів та учнів початкової школи».

15:38 25.01.2018

МОЗ: як працюватиме електронна система охорони здоров’я

Для входження в реформу заклад первинної медичної допомоги має обрати медичну інформаційну систему (МІС) та підключитися до електронної системи охорони здоров’я, яка наразі працює в тестовому режимі. Станом на 23 січня 2018 року в системі зареєструвалися 702 заклади.

12:08 25.01.2018

21 січня  2018 року у м. Запоріжжя на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

21 січня 2018 року у м. Запоріжжя на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

Учень 9 класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»   Урбанський Єгор став переможцем, посівши ІІІ місце.  Дякуємо за високий рівень підготовки учня  вчителю історії Гушуляк Світлані Володимирівні.

12:02 25.01.2018

25 січня святкує свій день народження вчитель КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Веселівської селищної ради Мусієнко Сергій Іванович

Вітаємо щиро в день ювілею, Бажаємо миру в душі й над землею. Хай радість приходить до Вашого дому, Розмівши тривогу, невдачу і втому. Хай добре працюється, гарно живеться, Все вміється, множиться і удається!

08:09 25.01.2018

Профілактика переохолодження: як зберегти здоров’я в холод

Розпочалась зима – зі снігопадами, хурделицею, морозним повітрям. За прогнозами синоптиків, така погода буде зберігатись впродовж найближчих днів. Тому ми нагадуємо про прості правила профілактики переохододження, які допоможуть зберегти здоров’я.

12:02 24.01.2018

Сьогодні святкує свій День народження  депутат Веселівської селищної ради Олександр Олександрович Крат

Сьогодні святкує свій День народження депутат Веселівської селищної ради Олександр Олександрович Крат

Шановний Олександр Олександрович! Вітаємо Вас з гарним святом — Днем народження! Бажаємо, щоб у вашому житті все було гаразд: на роботі — шалені успіхи, пошана і повага, а також великі гроші, дома, в колі сім’ї — кохання, ніжність та обожнювання! Натхнення в будні, міцного здоров’я, сили великої та нестримного оптимізму! Хай буде мир і злагода в родині.

08:47 24.01.2018

День  Соборності в с. Широке

День Соборності в с. Широке

22 січня - День Соборності України, свято рідного краю, свято нашої держави. Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна. Соборність –це загальна ознака будь-якої нації- неодмінна умова її розвитку й процвітання.

16:13 23.01.2018