Вітаємо з перемогою

27 січня  2018 року у м. Запоріжжя на базі Запорізького ліцею-інтернату «Захисник» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури. КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» і Веселівську громаду представляла учениця 11 класу Щебликіна Валерія на чолі з керівником – вчителем російської мови і зарубіжної літератури Папазян Інною Григорівною.

13:17 30.01.2018

До 80-річчя з дня народження В'ячеслава Чорновола

24 грудня 1937 року  – у селі Єрки на Черкащині народився В’ячеслав Максимович Чорновіл, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України.

11:37 30.01.2018

Глава Уряду: З лютого починаємо процес передачі землі поза межами населених пунктів об'єднаним громадам у власність

Кабінет Міністрів України знайшов оптимальне юридичне рішення і готовий вже з лютого розпочати процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об'єднаним територіальним громадам. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

11:22 30.01.2018

26 січня в актовій залі селищної ради  відбулася зустріч селищного голови з землекористувачами, які обробляють  землі державної та приватної власності на території громади.

26 січня в актовій залі селищної ради відбулася зустріч селищного голови з землекористувачами, які обробляють землі державної та приватної власності на території громади.

До присутніх звернувся П.М. Кіяшко  з пропозицією створення асоціації. В ході обговорення з  метою подальшого спільного вирішення проблем та питань у сфері  ефективного використання земель, вирішили  створити громадську організацію орендарів земельних ділянок. Було обрано голову організації.

09:07 30.01.2018

Сьогодні святкує свій  День народження депутат Веселівської селищної ради Кожевнікова Тетяна Іванівна

Сьогодні святкує свій День народження депутат Веселівської селищної ради Кожевнікова Тетяна Іванівна

Прийміть сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо громади!

08:44 30.01.2018

Вишита білою гладдю

Вишита білою гладдю, Ніжилась сонцем земля. Сніг розсипав діаманти, Білим усе застеляв.

14:25 29.01.2018