Дата: від до Скинути

Інформація: Фінансування комунальний дошкільний навчальний заклад №1 «Оленка» Веселівської селищної ради

У 2017 році Веселівською селищною радою на комунальний заклад КДНЗ №1 «Оленка» виділено по загальному фонду 1862,5 тис. грн.( заробітна плата з нарахуванням 1432,5 тис грн. та на використання товарів та послуг – 430,0 тис. грн  (предметів, матеріалів, медикаментів, харчування, послуг, відрядження, водопостачання, електроенергії , вугілля)

16:03 02.02.2018

Інформація: Фінансування Веселівський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2 «Світлячок» Веселівської селищної ради за 2017 рік

У  2017 році Веселівською селищною радою на Веселівський КДНЗ №2 «Світлячок» виділено по загальному фонду 2311,7 тис.грн., в тому числі: на заробіту плату з нарахуванням – 1806,8 тис.грн., на придбання медикаментів та перевязувальні матеріали – 1,0 тис.грн., на продукти харчування – 98,4 тис.грн.,

15:58 02.02.2018

В Україні за 2017 рік вдвічі виріс рівень вакцинації проти кору. Попит на вакцини зростає

Рівень планової вакцинації проти кору в Україні протягом 2017 року зріс більше ніж удвічі у порівнянні з 2016 роком. За 12 місяців 2017 року по всій Україні згідно з календарем щеплень було вакциновано 93,3% дітей першою дозою вакцини (в 1 рік) і 90,7% дітей другою дозою (у 6 років). Для порівняння, у 2016 році менше половини українських дітей були вакциновані проти кору за графіком - 45,5% дітей віком 1 рік та 32,1% дітей віком 6 років. Тоді, за зведеною оцінкою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Україна була на третьому місці у світі серед країн із найнижчими показниками охоплень щепленням від кору.

09:40 02.02.2018

Прийміть вітання з Днем народження від тих, хто йде з Вами дорогами розвитку місцевого самоврядування в Веселівській громаді!

Повсякденна турбота за Веселівський край, в якому живете й працюєте, щира любов до своєї малої Батьківщини, бажання й здатність розуміти людей, їхні потреби й проблеми - ось що відрізняє Вас від багатьох людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.

09:40 02.02.2018

«Доступні ліки» 2018

Шановні мешканці  смт. Веселе та Веселівського району! Раді Вам повідомити, що з 29.01.2018 року Комунальний заклад охорони здоров’я «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселівської селищної ради починає  свою роботу за урядовою програмою «Доступні ліки».

09:17 02.02.2018

Візит представників  GIZ до с. Мала Михайлівка

Візит представників GIZ до с. Мала Михайлівка

Представники GIZ, начальник  Веселівського  сектору ГУ ДСНС України  у Запорізької обл., селищний голова, та староста села  провели огляд  споруди, підготовленої  для  розміщення  добровільної пожежної дружини в с. Мала Михайлівка.

16:05 01.02.2018

Візит  представників GIZ та експертів з пожежної охорони до Веселівської ОТГ

Візит представників GIZ та експертів з пожежної охорони до Веселівської ОТГ

12:16 01.02.2018