Шановні мешканці та гості громади!

Танцювальна  студія "Атмосфера" запрошує  16 лютого  2018 року  о 17.30 год. у селищний будинок культури  на мюзикл  "Снігова королева"

13:18 16.02.2018

Оприлюднено план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним територіальним громадам у 2018 році

Опубліковано план-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік (Ознайомитися з документом). Це – важливий крок для отримання громадами права самостійно розпоряджатися земельними ресурсами.

12:01 16.02.2018

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

10:20 16.02.2018

Сьогодні, 16 лютого, свій День народження відзначає депутат селищної ради по виборчому округу № 19 Тетяна Володимирівна СОПІНА

Шановна Тетяно Володимирівно! У день Вашого народження прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров'я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.

08:08 16.02.2018

Веселівщина відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого, біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам відбувся урочистий мітинг з нагоди 29-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15:19 15.02.2018

Вручено подяки за допомогу у ліквідації наслідків негоди

В  Запорізькій облдержадміністрації відбувся щорічний збір керівного складу цивільного захисту регіону. У заході взяли участь заступники голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та Олександр Бабанін. У першу чергу Едуард Гугнін  відзначив належну підготовку рятувальників до викликів зимової негоди та оперативну ліквідацію її наслідків.

12:25 15.02.2018

15 лютого 1989 року керівництво СРСР оголосило, що територію Афганістану залишив останній радянський солдат - закінчилась більш, ніж дев'ятирічна військова інтервенція Радянського Союзу в сусідню державу.

Після приходу до влади в СРСР нового покоління політиків-реформаторів на чолі з Михайлом Горбачовим радянське керівництво вирішило припинити участь у безрезультатній воєнній кампанії, і 5 лютого 1989 року з Кабула почалось виведення радянських військ, а 15 лютого головнокомандуючий Борис Громов останнім зі 115-тисячної армії перетнув міст через Амударью.

17:41 14.02.2018