Відбувся півфінал вокального талант-шоу "Кращий голос Веселівщини. Діти"

Дата: 02.05.2018 11:26

Фото без опису

29 квітня відбувся черговий  етап вокального талант-шоу "Кращий голос Веселівщини. Діти" за підтримки народного депутата України Сергія Валентирова. До складу компетентного  журі увійшли: Даньшин Михайло (керівник вокального ансамбля козаків ВЗН), Ємець Іван (головний  методист  КУ "Культурно- мистецький центр" та керівник вокального ансамблю «ДОЛЬЧЕ ВОЙС») та Ярьоменко Сергій (учасник духового оркестру КУ "КМЦ", саксофоніст).

Після  виступів учасників  півфіналу конкурсу журі  визначилося з переможцями, які пройшли до наступного етапу конкурсу. Перед виступом кожен учасник тягнув жереб для визначення порядку його виступу, кожен тренер також взяв  участь у жеребкуванні для визначення порядку виступу його команди. Для журі стало тяжким випробуванням визначення переможців, тому що кожна дитина показала гарний результат. В старшій категорії  команд наставників Романа Плетня та Белли Плетінь у членів жюрі виникли суперечки стосовно того, хто має пройти далі до фіналу з їхніх команд. Тому деякі учасники цих команд проспівали ще раз А капелла аби підтвердити свої вокальні здібності.

За результатами до фіналу потрапили:

молодша категорія

Григоренко Ірина (наставник Валентина Демиденко)

Сокольвяк Любов (наставник Роман Плетінь)

Бурнашов Олександр (наставник Белла Плетінь)

старша категорія

Нагорняк Світлана (наставник Валентина Демиденко)

Данілов Ілля (наставник Роман Плетінь)

Карина Бєляєва (наставник Белла Плетінь)

На сторінці Будинку культури у фейсбуці проводиться онлайн голосування за учасників фіналу конкурсую. Нам цікава ваша думка - хто вартий перемоги у цьому конкурсі? Залишити свій голос за кращого на вашу думку учасника в молодшій та старшій категорій можна за посиланням.

Бажаємо нашим наставникам творчої фантазії та терпіння, а учасникам півфіналу здійснення мрій та великих перемог!!!