ВЕСЕЛІВСЬКА ГРОМАДА ЗА ЧИСТІ УЗБІЧЧЯ ТА БЕЗПЕКУ РУХУ НА ДОРОГАХ

Дата: 28.04.2018 21:06

Весна - це пора пробудження та оновлення всього живого навколо, адже саме навесні ми очікуємо змін, причому в усіх сферах життя. Тож, хоча зима і залишилася вже позаду, але охайний і по-справжньому весняний вигляд населених пунктів так просто не дається: докладати зусиль треба до всього.

Тому не дивно, що генеральне прибирання  міст, селищ та сіл, завжди проводиться в переддень Дня довкілля.

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

В рамках Дня довкілля органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації і небайдужі громадяни проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, лісосмуг, парків, узбіч доріг, озеленення, збереження заповідних об’єктів.

В 2018 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припав на 21 квітня.

Серед заходів спрямованих на благоустрій сіл та селища Веселівської ОТГ, селищною радою були організовані і проведені роботи з  прибирання узбіч доріг, які передбачали видалення придорожніх насаджень (порослі, чагарнику, сухих дерев та  трави) у смугах відведення автомобільних доріг загального користування у напрямках смт Веселе - с. Новоолександрівка – м.Дніпрорудне, смт Веселе – с. Новоуспенівка, смт Веселе – с. Біловське.

Кампанія  зі  знищення  деревно-чагарникової  рослинності  на  узбіччях  доріг   вже втретє проводиться Веселівської  селищною  радою  з  метою  забезпечення  підвищення  безпеки  руху,  швидкості, комфортності  перевезень  пасажирів  і  вантажів  автомобільним  транспортом. До заходів були залучені дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, заклади культури, охорони здоров’я, фізкультури та спорту, комунальні підприємства Веселівської селищної ради, а також заклади, установи, організації районного і міжрайонного підпорядкування.

«Праця – ліки від усіх хвороб і смутків людства»

Саме під таким меседжем з 30 березня по 23 квітня проводилася кампанія з приведення у належний санітарний стан узбіч автомобільних доріг загального користування. У заходах взяли участь більше 600 чоловік, упорядковано по 16 км 200 м узбіч з обох боків автодороги.  90 відсотків учасників заходу складали жінки, яким довелося орудувати сокирами і граблями. Та як говорить українське прислів’я :«Разом і батька легше бити».

Учасникам заходу, які підтримали акцію селищної ради довелося поєднати проведення суботників з виконанням своїх безпосередніх функціональних обов’язків. Комунальні підприємства селищної ради проводили роботи з благоустрою селища, ремонті роботи пов’язані з безперебійним водопостачанням, вивезенням сміття, укладанням тротуарної плитки тощо. ТОВ «СВК ім. Фрунзе», ТОВ «Деметра», Веселівський ПАЛ здійснювали посівну кампанію.

Веселівська селищна рада виносить подяку керівникам та колективам закладів і підприємств селищної громади:

• Веселівський КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 1 «Оленка» (зав. Міщенко Л.М.),  Веселівський КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 2 «Світлячок» (зав. Павлова Н.Г.), Веселівський КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 3 «Казка» (зав. Морозова А.В.), КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» (директор Нестеренко Л.М.), КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» (директор Артім Н.М.), КЗ «Веселівська різнопрофільна гімназія» (директор Кривко І.О.), КЗ «Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» (директор Голобородько А.І., зав. Бабаніна Д.І.);
  • КУ «Культурно-мистецький центр» (директор Дук Н.І.), БДЮТ (директор Дубіна Л.К.), Веселівське ДЮСШа (Козюра Ю.В.);
  • КУ «ЦПМСД» (гол.лікар Воробйова І.Л.), КУ «Центр соціальних послуг» (зав. відділу Карпенкова А.В.) ;
  • КП «Башук» (директор Овраменко М.І.), КП «Новоолександрівець» (директор Кондрашов І.М.), КП «Іріда» (директор Луценко М.М.), КП «Центральний ринок» (директор Вишневецький С.П.), КП «Арус» (директор Жадан О.І.), КП «Водоканал» (директор Кравцов О.С.);
  • апарату управління виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

Щиро дякуємо керівникам та колективам закладів, установ, організацій районного і міжрайонного підпорядкування, сільськогосподарським товариствам, які відгукнулися на запрошення селищної ради і взяли саму активну участь у заходах з прибирання узбіч:

Веселівський районний центр зайнятості (Жукова А.І.), Веселівська районна рада (Масалов В.В.), Веселівська ЦРЛ (Колісник О.М.), КЗ Охорони Здоров`я «Веселівський ЦПМСД» Веселівської районної ради (Сергєєва Т.М.), Казначейська служба у Веселівському районі (Батенко І.І.), Веселівське МУ водного господарства (Голубовський О.О.), Веселівський райвійськкомат (Бойко В.М.), Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області (Баша О.А.), Веселівський ПАЛ (Артем Д.С.), ТОВ «Деметра» (Слободянюк П.П.), ТОВ «СВК ім. Фрунзе» (Волков С.Г.).

З 23 квітня стартували роботи з впорядкування узбіч доріг у напрямках смт Веселе – с.Єлизаветівка, смт Веселе – с.Ясна Поляна.

Веселівська  селищна  рада  виносить  подяку  землекористувачам  селищної  ради, які самостійно  провели   роботи  з  впорядкування  узбіч  доріг  загального  користування : ф/г «Руслан»  (Васьковський Р.А.), Веселівський ПАЛ (Артем Д.С.), Бут О.В., ф/г «Обрій» (Василенко В.І.). Дякуємо землевласникам і землекористувачам,  які  відгукнулися  на  наше  звернення  і  вже  розпочали  роботи  з  впорядкування  узбіч  доріг  загального  користування. На  сьогодні  знищення  чагарників   у  напрямку  смт Веселе – с.Ясна  Поляна проводять Івов В.М., Максимчук В.А., Кузнєцов А.В., Щєбликін А.М., Загалець Ю.О.

Маємо  надію,  що  до  вже  розпочатої  роботи  приєднаються  й  інші  землекористувачі, до  яких  селищна  рада  зверталася  з  проханням  надати  допомогу.

І.Кущ