Запорізька область, Мелітопольський район

Молодь спробувала себе у ролі радіоведучих

Молодіжний хаб та «Веселе FM» відкривають перед молодими людьми нові можливості. Цього тижня учні КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» змогли спробувати себе у ролі ведучих новин на радіо.

Організатори говорять: «За цей час ми познайомилися із дуже здібними та обдарованими підлітками. Дуже важко зупинити свій вибір тільки на декількох особах. Ми розуміємо наскільки важливо підтримувати талановиту молодь. Саме тому, у подальшому розглядаємо можливість залучати молодь не тільки до читання новин, але й до ведення інших рубрик».

У подальших планах - надати учням можливість спробувати себе у ролі журналістів та випускових редакторів.