"Знай і люби свій край"

14 березня відбувся І етап Обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», яка проводиться в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу. На розгляд журі були  представлені роботи  закладів  загальної середньої освіти та ПКЗ «БДЮТ». Загалом  140 робіт із різноманітних матеріалів та технік виконання.

09:16 16.03.2018

Програма національних обмінів для активних українців (останній набір)

Програма національних обмінів, що є частиною проекту “Містки громадської активності” за фінансування Європейського Союзу, завершує прийом заявок на здійснення візитів у географічно протилежні регіони.

10:38 15.03.2018

«100 років затвердження тризуба державним гербом Української Народної Республіки і запровадження гривні»

Сучасна Україна увібрала в себе державницькі традиції Української Народної Республіки, зокрема її державні символи (герб-тризуб, гімн “Ще не вмерла Україна”, синьо-жовтий прапор) та атрибути (грошова одиниця – гривня).

09:04 15.03.2018

Веселівська ОТГ отримала нову компьютерну техніку

Відповідно до цілей і завдань, визначених наказом Мінсоцполітики від 21.06.2017 року № 1030 "Про деякі питання діяльності об'єднаної територіальної громади щодо надання послуг з соціальної підтримки", впровадження моделі адміністрування надання послуг з соціальної підтримки населенню в громадах, в рамах пілотного проекту Веселівською ОТГ отримано: 3 компьютери, 3 ноутбуки, 6 багатофункціональних принтерів та 3 мережевих маршрутизатори.

17:03 14.03.2018

Повернуті із забуття: герої Запорізького краю Української революції 1917-1921 років

Українська революція 1917-1921 років… Боротьба за незалежність… Не всі факти й події тієї революції  нам відомі, зрозумілі та належним чином висвітлені. Це і тяжкі, криваві бої за Київ та Львів, і трагічна смерть юнаків під Крутами, і десятки тисяч січових стрільців, скошених навесні безжалісною епідемією тифу, і тисячі заморених голодом та холодом у таборах полонених… На їхніх заповітах виростають нові покоління українців, що ведуть боротьбу  за встановлення державності на рідній землі.

14:32 14.03.2018

Визначені переможці Всеукраїнського конкурсу «Міста, дружні до дитини»!

Асоціація міст України в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки USAID підвела підсумки започаткованого нею Всеукраїнського конкурсу «Міста, дружні до дитини», в якому прийняли участь міста і громади з усіх областей.

09:03 14.03.2018