Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

7 травня в приміщенні селищного будинку культури відбулися громадські слухання щодо співробітництва між Веселівською та Новоуспенівською ОТГ у сфері охорони здоров’я (надання первинної медико-санітарної допомоги).

У зв’язку з ліквідацією КУ «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселівської районної ради між Веселівською та Новоуспенівською громадами стало питання щодо створення спільного медичного закладу.

Веселівська та Новоуспенівська об’єднані територіальні громади вирішили створити спільний заклад охорони здоров’я, який надаватиме медичні послуги усім мешканцям  цих громад. Даний проект про співробітництво вже не перший між нашими громадами. Доречі, раніше між Новоуспенівською та Веселівською громадами вже відбулося підписання  договору про  співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів  на  отримання  необхідних адміністративних послуг.

У заході взяли участь голови та мешканці даних територіальних громад.

Голови ОТГ  виступили перед присутніми та надали обгрунтовні   відповіді на питання щодо створення спільного медичного закладу охорони здоров’я, в якому жителі цих громад матимуть змогу отримати медичні послуги. У результаті обговорення прийнято рішення  щодо спільного фінансування Комунального некомерційного підприємства «Веселівський центр медико-санітарної допомоги» Веселівської селищної ради.« повернутися до списку новин