Про погіршення погодних умов 02-03 березня 2018 року

У зв’язку зі штормовим попередженням Запорізького обласного центру з гідрометеорології 2 березня у м. Запоріжжі та на території Запорізької області на дорогах зберігатиметься ожеледиця. Вдень 2 березня очікуються  опади у вигляді снігу  та дощу, місцями посилення південного вітру до 15-20 м/с.

11:00 02.03.2018

УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ ЮНИХ СКРИПАЛІВ

25 лютого відбувся обласний фестиваль-конкурс «Лунай , скрипко!» на базі Мелітопольської дитячої музичної школи №1, в якому взяли  участь 63 учасники зі всіх куточків Запорізької області.

16:39 01.03.2018

ШАНОВНІ    МЕШКАНЦІ   ГРОМАДИ!!!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!!!

Запрошуємо Вас на святковий концерт  «О чем поют мужчины…», присвячений  Міжнародному жіночому  Дню, який відбудеться  6  березня о 13.00 в селищному будинку культури.

15:54 01.03.2018

ЦНАП приймає перших відвідувачів

28 лютого  відбулося урочисте відкриття ЦНАПу (Центр надання адміністративних послуг). Мешканці громади матимуть змогу  з задоволенням отримати  якісні адмінпослуги в комфортних умовах.  Всі послуги надаються в одному приміщенні і відвідувачам не потрібно ходити кабінетами. Перші відвідувачі залишилися вражені умовами, якістю та зручністю отримання необхідних документів та отримали сувенири з логотипами  Веселівського ЦНАПу.

14:12 01.03.2018

28 лютого в смт Веселе, Запорізької області, відкрився сучасний спільний Центр надання адміністративних послуг, що значно розширить перелік адміністративних послуг, які будуть надаватися як мешканцям громади, так і мешканцям району.

12:33 28.02.2018

23 лютого  в Запорізькому регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Законодавчі зміни у сфері житлово-комунального господарства та їх практичне застосування. Реформування сфери житлово-комунального господарства». Захід відбувався в рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

12:06 28.02.2018

Відбувся перший тренінг в рамках "Школи комунікації в ОТГ"

23 лютого у Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування радник з питань комунікації Наталя Селюкова  провела перший тренінг в рамках "Школи комунікації в ОТГ" для представників об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

10:13 28.02.2018

Відбулася  робоча зустріч з бджолярами району

Відбулася робоча зустріч з бджолярами району

24 лютого 2018 р. в залі засідань Веселівської селищної ради відбулася  робоча зустріч з бджолярами району. На зустрічі обговорювалися проблемні питання комунікації між сільгоспвиробниками, фермерськими господарствами та владою, щодо подальшої взаємодії та співпраці в частині ведення справ.

09:41 28.02.2018