Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

8 травня селищна рада організувала та провела панахиду , яка традиційно відбувається в селищі біля Меморіалу у День пам’яті та примирення.

8 травня з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни  селищна рада організувала та провела панахиду, яка традиційно відбувається в селищі біля  Меморіалу у День пам’яті та примирення.

 В пам’ять  загиблих у Другій світовій війні на меморіалі було запалено свічки, які створили справді чарівну  атмосферу. Відслужили поминальну панахиду  за загиблими героями у Другій світовій війні настоятелі Веселівських церков.

Присутні біля  меморіалу селищний голова, представники селищної ради, колективи підприємств, установ  та організацій вшанували  пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти  до меморіалу загиблим воїнам.« повернутися до списку новин