Дата: від до Скинути

Веселівські учасниці проекту «Зміцнення демократичного врядування» планують створити молодіжний дебатний клуб

Наприкінці лютого завершилась навчальна програма для представників запорізьких громад – це перша частина проекту «Зміцнення демократичного врядування», що реалізується молодіжною громадською організацією «СТЕП». В її рамках понад 50 представників 11 ОТГ побували на тренінгах у Запоріжжі. Долучилась до участь у тренінгах і Веселівська ОТГ.

16:30 05.03.2018

100-річчя затвердження Тризуба державним гербом Української Народної Республіки

Тризуб, як державний символ України Київської Русі, має понад тисячолітню історію. 25 лютого виполнилось 100 років від затвердження Тризуба державним гербом  Української Народної Республіки.

11:29 05.03.2018

Інформація про часи прийому та контактні дані дільничного офіцера поліції Веселівського ВП Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області.

Дільничий офіцер поліції Веселівського ВП Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області лейтенант поліції Стойчев Денис Анатолійович. Проводить прийом громадян в приміщенні Веселівського відділення поліції у кабінеті №20 кожний понеділок місяця з  09:00 до 11:00 год. Моб.телефон: 096-128-83-97

13:37 03.03.2018

Стан з пожежами у Веселівському районі за два місяці 2018 року

Протягом двох місяців 2018 року в населених пунктах на території  Веселівського району  виникло 2 пожежі, що є стабільним показником у порівнянні з минулим 2017 роком (2 пожежі). На пожежах загинуло 2 людини, що на 100% більше у порівнянні з минулим 2017 роком (1 загиблий).

08:09 03.03.2018

Веселівці підкорили  Львів

Веселівці підкорили Львів

Танцювальна студія «Атмосфера» наприкінці лютого  взяла участь у хореографічному фестивалі – конкурсі «Хореографія України 2018», який відбувся у м. Львів. Конкурс проходив при підтримці та участі Департаменту Культури з питань концертної та гастрольної діяльності ВГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга», міністерства  освіти та науки України, продюсерського центру заслуженого артиста естрадного мистецтва Ігора Нетлюха «DS SOUND»