Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Веселівська громада відзначила 73-річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня, у День 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля центрального меморіалу селища відбувся мітинг-реквієм за участі ветеранів, учасників та дітей Другої світової війни, представників органів місцевого самоврядування, учасників АТО, громадських організацій, навчальних закладів та громадськості.

0 10-й  годині розпочалася святкова хода до меморіалу. Очолювали колону військовослужбовці, які несли гірлянду пам'яті. В колоні пройшли  представники влади, організацій, підприємств, установ і навчальні заклади. Цього року багато веселівців прийшли на урочистості з портретами своїх близьких та рідних, які були учасниками бойових дій: батьків, дідів та прадідів. Під час мітингу до присутніх звернувся селищний голова Кіяшко П.М. У своїй промові він дякував  ветеранам Другої світової війни за їх подвиги на фронті, за Велику Перемогу у Другій світовій війні.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти та вінки до меморіалу.

Завершився захід словами молодого покоління, які вручили квіти ветеранам.

Цього дня для ветеранів була організована польова кухня, яку відвідав селищний голова та привітав ветеранів зі святом.

На центральній площі  вперше для мешканців та гостей селища лунали музичні композиції  у виконанні Веселівського духового оркестру.  Несподіванкою для присутніх став виступ танцювальної студії «Атмосфера», яка організувала флешмоб.

На центральному стадіоні  селища відбувся футбольний матч, а на сцені біля будинку культури відбувся концерт, який підготували та провели працівники Веселівського будинку культури. Кожен мешканець та гість громади мав змогу знайти собі розвагу до душі.

Завершилося свято концертом  та  святковим салютом.« повернутися до списку новин