Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Вітаємо з перемогою КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» у Всеукраїнському еко-освітньому проекті «Компола»

Впродовж квітня 2018 р. Міністерством освіти і науки України та Міністерством екології та природних ресурсів України було оголошено  еко-освітній проект «Компола». Основна мета конкурсу - дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію, щодо відповідального споживання. За результатами роботи журі, у 200 з 400 шкіл, які подавалися на конкурс, буде встановлено компостер для переробки харчових відходів, листя, трави.

Сьогодні завдяки проекту "Компола" 200 шкіл України отримають компостер для переробки харчових відходів - це ще один крок до впровадження здорових практик відповідального споживання у життя нашої країни».

Серед переможців є навчальні заклади з усієї України і навіть прифронтових Луганської та Донецької областей. Так, компостер отримають 12 шкіл-інтернатів, 22 опорні школи, 1 спеціалізована школа для дітей з особливими потребами та 165 загальноосвітніх шкіл.

Від нашої громади переможцем став КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2». Встановлення компостерів в школах-переможницях триватиме до 1 вересня 2018 року.

Завдяки проекту учителі біології та екології Мусіхіна Г.П., Нестеренко В.М. продовжать роботу над підвищенням рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання.« повернутися до списку новин