Відкриття дитячого майданчика.

Дата: 23.07.2018 10:53

Фото без опису

19 липня 2018 року в селі Широке відбулося  свято, присвячене відкриттю дитячого майданчика !

Вся малеча села  зібралась на це свято.  Як це  водиться  на свято завітали до нас і  гості – це помічники   Народного  депутата  України Валентирова  Сергія Васильовича – Цукан Віктор  Володимирович  та Бутилкіна  Тетяна  Генадівна. Завдяки допомозі  Валентирова  Сергія Васильовича  у наших дітей є ці  гойдалки та гірка , на свято відкриття  майданчика його помічники приїхали  не з порожніми руками – дітлахам  привезли повітряні кульки та солодощі. Всі були  задоволені. Мешканці села висловлюють слова подяки Валентирову Сергію Васильовичу за надану допомогу , зичуть йому здоров`я, удачи у всіх його задумах і сподіваються на подальшу співпрацю.

Також  хочеться  сказати слова подяки  батькам , бабусям та дідусям , які  створили цей майданчик своїми руками:

Сім`ї – Букіна В.В, Ворони В.П, Гут О.В., Грабовець А.В., Хлопова  О.М., Трошкіної Н.В., Матішина В.М., Чурсіна С.В., Русанової С.В., Калашнікової Н.О., Сєрпікової О.О.,Анточ О.І.

Особливі слова вдячності нашому  художньому керівнику Юрко Галині Василівни , яка намалювала казкові малюнки на дитячому майданчику.

Староста села Широке

Єрещенко Л.В.