Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Освітні заклади громади готуються до початку навчального року

Начальником відділу освіти, молоді та спорту Дундук О.С. разом із начальником відділу житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Веселівської селищної ради Куц С.В. проведено огляд систем та об’єктів життєзабезпечення дошкільних,

загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти нашої громади.

Незважаючи на сезон відпусток, роботи з підготовки навчальних закладів до нового навчального року ведуться у плановому режимі.

У комунальному дошкільному навчальному закладі № 1 «Оленка» триває капітальний ремонт харчоблоку, оновлюється електросистема, система водопостачання та водовідведення.

Реконструйовано тротуарну доріжку на території комунального дошкільного навчального закладу «Вишенка», укладено 170 м кв. тротуарної плітки.

У Маломихайлівському НВК завершено ремонт спортивної зали. На першому поверсі закладу замінено 30 м кв. електромережі. Проводиться реконструкція центрального входу до школи.

Ведуться роботи з будівництва модульної котельні в КЗ «Веселівська             ЗОШ І-ІІІ ст. № 2», яка працюватиме на альтернативних видах палива.

Під час огляду КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» адміністрації закладу було надано пропозиції щодо підготовки проведення та завершення робіт з теплозабезпечення приміщення школи.

Разом із старостою с. Широке Єрещенко Л.В. було обговорено питання щодо підключення електропідстанції, що розташована на території Широківського НВК.

Після рясних дощів, які спровокували швидке зростання бур’янів, керівникам закладів освіти громади було рекомендовано взяти під особистий контроль приведення у належний стан прилеглих територій шкіл.

Робота з підготовки закладів освіти до осінньо-зимового періоду триває.« повернутися до списку новин