Збільшення туристичної привабливості Веселівської селищної територіальної громади.

Дата: 27.07.2018 14:13

Фото без опису

26 липня за ініціативою Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України, у Мелітополі відбулася робоча нарада щодо створення Мелітопольського туристичного кластеру в Запорізькій області (Мелітополь – Мелітопольський район - Веселе – Кирилівка).

У нараді взяли участь: перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова, перший заступник селищного голови Кирилівки Марина Логінова, заступник Веселівського селищного голови Олексій Дяченко та представниця історико-археологічного заповідника «Кам’яна могила», які презентували ресурсну базу наявних туристичних продуктів територій. Учасники наради  обговорили питання взаємодії щодо створення сприятливих умов для туристів, недоліки в роботі сфери гостинності та спільні  шляхи їх подолання в майбутньому.