Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Дорога вчителя вся виткана з любові

Під таким гаслом відбулося свято у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2». Навчальний процес розпочався Днем учнівського самоврядування. Учні 11 класу до цієї події готувалися ретельно. Уроки, перерви, їдальня - це були турботи «нових» учителів. І справилися вони з важким завданням на відмінно.

Приємною нотою в цей день став концерт. Головними учасниками дійства став випускний клас, який привітав вчителів не тільки теплими словами, а й чудовим солодким подарунком. Різномаїття музичних, танцювальних та театралізованих номерів дозволили створити неповторність святкового настрою та гарних емоцій.

Звучали зворушливі та емоційні виступи від директора школи Нестеренко Л.М., Веселівської селищної ради, ветеранів педагогічної праці, народного депутата С.В. Валентирова, випускників школи, батьків. Виступаючі побажали присутнім зберігати традиції школи, служити обраній справі, невтомного творчого пошуку, самовідданості, добра і щедрості душі.

Свято минуло, залишивши присмак радості, любові, взаємопідтримки і єднання двох найважливіших шкільних ланок – учнів та учителів !

 Бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги! З Днем Учителя!

Колектив школи ЗОШ № 2

 

 

 « повернутися до списку новин