Заходи з профорієнтаційної роботи

4 жовтня  Веселівською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості  проведено ряд заходів з профорієнтаційної роботи: у КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" було проведено профінформаційний семінар для працівників закладів освіти.

Під час семінару обговорювалась роль професійної орієнтації у вихованні учнівської молоді та взаємодія навчального закладу і районної філії.
Одним із пріоритетних завдань, які поставили перед собою учасники семінару – це організація та проведення ряду заходів, з метою привернення уваги молоді до професій, які є актуальними на ринку праці, розширення світогляду, поглиблення знань про світ професій та формування в учнівської молоді стійкої мотивації до роботи за робітничими професіями.