Зимові пожежі: зігрітися і не згоріти

Дата: 08.01.2019 08:51

Фото без описуВеселівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до громадян Веселівщини з проханням проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового та пічного опалення, а також електричного обладнання.

Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, паління у ліжку в нетверезому стані – основні причини пожеж та загибелі людей на них. Окремо звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій району та громад з проханням виявити підвищену увагу при використанні електричного, газового та іншого обладнання на виробництві. Особливої уваги потребують системи життєзабезпечення, енергопостачання міст, населених пунктів, підприємств та установ. В черговий раз закликаємо всіх мешканців Запоріжжя та області: лише дотримуючись правил безпеки, будучи уважними до себе та ближніх ми зможемо уникнути більшості небезпек, попередимо травмування та нещасні випадки.

Начальник Веселівського РС ГУ

ДСНС України у Запорізькій області                                            О.А. Баша