Відбувся концерт, присвячений Дню людей похилого віку

В рамках Міжнародного дня людей похилого віку  у селищному  будинку культури відбувся звітний концерт вокального ансамблю «Горлиця»  під назвою «Коли в  душі весна».  Артисти  дарували веселівцям надзвичайно душевні та запальні українські пісні.

14:27 01.10.2018

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

1 жовтня в рамках святкування  Міжнародного дня людей похилого віку, вітання зі святом приймали відвідувачі громаського простору для людей похилого віку, що діє в громаді  з травня 2018 року. На сьогодні постійними відвідувачами простору є 11 осіб. Основною метою створення простору  є турбота про соціальну категорію жителів нашої громади , створення комфортних умов для зручного  та затишного відпочинку для людей поважного віку. Відвідувачі мають змогу поспілкуватися між собою, об’єднатися за інтересами, створили аматорський пісенний колектив «Калинонька». Все це допомагає людям похилого віку долучатися до суспільного життя, приділяти увагу особистому розвитку.

12:31 01.10.2018

Концерт дитячої музичної школи

29 вересня на сцені селищного будинку культури відбувся  концерт, присвячений 50-річчю заснування дитячої музичної школи.

10:06 01.10.2018

Привітання ювілярів

Кінець вересня видався багатим на ювілеї  серед підопічних  відділення соціальної допомоги вдома  комунальної  установи «Центр соціальних послуг».

10:37 28.09.2018

ТДАТУ провів профорієнтаційні заходи для учнів 9-11 класів громади

Сьогодні вибір професії пов’язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Профорієнтація в свою чергу безпосередньо пов’язана з прагненнями молоді та потребами в трудових ресурсах на ринку праці.

16:57 27.09.2018

Семінар-нарада з питань формування інтегрованої системи надання соціальних послуг в умовах децентралізації

Сьогодні, 27 вересня, селищний голова Петро Миколайович Кіяшко та начальник відділу соціального захисту населення Наталія Квашко взяли участь  в семінарі-нараді для голів ОТГ Запорізької, Сумської та Херсонської областей з питань формування інтегрованої системи надання соціальних послуг в умовах децентралізації, який  проводить Міністерство соціальної політики України за технічної підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який відбувся у м. Запоріжжі.

16:32 27.09.2018

Зустріч представників органів місцевого самоврядування та радника з розвитку аграрних ринків

В рамках реалізації Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»  у Веселівській  громаді відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування та радника з розвитку аграрних ринків  Осолець Олександра.

14:57 27.09.2018