ЗВЕРНЕННЯ ДО ВОДІЇВ!

Дата: 02.01.2019 17:00

Фото без описуЗа інформацією Запорізького обласного центру з гідрометеорології з 04 січня 2019 року на території Запорізькій області очікується погіршення погодних умов у вигляді сильного снігу, ожеледиці, налипання мокрого снігу, хуртовин, вітер південний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с, температура повітря вночі 1-6° морозу, вдень від 3°  морозу до 2о тепла.

Веселівський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області   закликає всіх водіїв бути уважними та обережними за кермом при можливості утриматися від поїздок за межи району. Неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Пам'ятайте, при сильних опадах на дорогах погіршується видимість, гальмівний шлях збільшується.    Водії, не забувайте вмикати світло фар ваших авто і у денний час, це дозволить краще зорієнтуватись на дорозі!

Начальник Веселівського РС ГУ ДСНС

України у Запорізькій області                                                       О.А. Баша