ЗВЕРНЕННЯ ДО ВОДІЇВ!

За даними гідрометеоцентру України, починаючи з 14-го листопада 2018 року на більшій частині території України, в тому числі і в Запорізькій області, очікується значне погіршення погодних умов,

16:48 13.11.2018

ГОРДІСТЬ ПЕРШОЇ РІДНОЇ ШКОЛИ

Існує думка, що безталанних дітей не буває. Все залежить від того, в яких умовах вони зростають, виховуються, передусім – у своїх сім’ях, наскільки уважні до дитячих здібностей їх батьки, вихователі, вчителі. Адже творчі й спортивні таланти проявляються вже в ранньому віці й головне завдання дорослих – розгледіти їх у дитині, сприяти подальшому розвитку, враховуючи уподобання самих дітей.

11:13 13.11.2018

Вітаємо Олену Дмитерко з призначенням стипендії Президента України

Указом Президента України № 361/2018 від 09.11.2018 «Про призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва» Олені Дмитерко - керівнику гуртка "Я-журналіст" ПКЗ "БДЮТ" Веселівської селищної ради призначено стипендію Президента.

09:07 13.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Веселівським районним     сектором ГУ ДСНС України у   Запорізькій області розпочато   профорієнтаційну роботу серед майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл щодо підбору, якісного вивчання та направлення кандидатів на денну форму навчання до навчальних закладів цивільного захисту ДСНС України

08:44 13.11.2018

Всеукраїнська Естафета Єднання

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до Всеукраїнської Естафети Єднанння з нагоди 100-річчя прогоглошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки!

16:31 12.11.2018

Шановні мешканці селища!

У зв’язку  з перепідключенням водогону Північного водозабору  буде знижено тиск подачі води  14, 15 та  16 листопада  в багатоповерхівках на наступних вулицях:

14:02 12.11.2018

Візит консультанта проекту «Удосконалення послуг соціальних і адміністративних інституцій в Запорізькій області» до Веселівської ОТГ

Веселівська ОТГ вступила в  Менторську програму «Удосконалення послуг соціальних і адміністративних інституцій в Запорізькій області», організатором якої виступає Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

11:48 12.11.2018