Підготовка до сесії

У зв’язку з підготовкою до 66 позачергової сесії 7 скликання 29 листопада   відбулися засідання постійних комісій з питань:

15:31 29.11.2018

Збір ідей та пропозицій від мешканців Веселівської селищної територіальної громади щодо благоустрою території на 2019 рік. Чекаємо на Ваші пропозиції!

Нагадуємо, що 23 листопада відбулось громадське обговорення на тему: «Збір ідей та пропозицій від мешканців Веселівської селищної територіальної громади щодо благоустрою території на 2019 рік».

14:27 28.11.2018

Веселівська селищна територіальна громада стала партнером Програми місцевого системного розвитку в рамках проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”

В рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк» 27 листопада  селищний голова П. Кіяшко разом із заступником начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради І.Кущ знаходяться у м. Київі на урочистому відкритті Програми та Практикуму «Практичні інструменти розвитку спроможностей об’єднаних територіальних громад: від ідеї до інвестицій».

15:13 27.11.2018

Школа місцевого самоврядування DESPRO (Школа DESPRO) комплекс навчальних заходів практичного спрямування для лідерів місцевого самоврядування усіх рівнів.

Спеціаліст І категорії відділу земельних відносин -  Гнатюк Альона, успішно завершила навчальну програму Школи місцевого самоврядування  DESPRO – 2018, що відбувалася у 2 етапи: І очна сесія у Києві – 11-14 вересня, ІІ очна сесія у Києві – 20-23 листопада та була організована Швейцарсько – українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

14:36 27.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ

5 грудня 2018 року у зв’язку із ремонтними роботами в с. Мала Михайлівка з 10:00 – 16:00 години буде тимчасово призупинено подачу електроенергії.

13:15 27.11.2018

Засідання комісії виконавчого комітету

Сьогодні 27.11.18 відбулося засідання комісії по  розгляду питань звільнення від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради Запорізької області. Розглянуто 2 заяви . На обслуговування до КУ «ЦСП» взято дві  особи.

13:15 27.11.2018

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 4 грудня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат обласної ради, член постійної комісії з питань соціальної політики і праці Ільїн Олег Володимирович.

13:10 27.11.2018

Екскурсія до Мелітопольського краєзнавчого музею та до Кам’яної Могили.

24 листопада 2018 року ветерани Веселівської громади відвідали Мелітопольський краєзнавчий музей, провели екскурсію парком ім. Горького у м. Мелітополь, а також зарядилися потужною позитивною енергією на  Кам’яній Могилі. Від поїздки залишились приємні враження.

13:04 27.11.2018