Учні 11 класів зустрілися з представниками Київського національного університету культури та мистецтв.

В рамках профорієнтаційної роботи  відділу освіти, молоді та спорту виконкому Веселівської  селищної ради 21 лютого 2019 року для учнів 11-х класів закладів освіти було проведено зустріч з представниками Київського національного університету культури і мистецтв.

Викладач кафедри сценічного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв Сорока Марина Василівна  ознайомила майбутніх випускників закладів освіти з умовами вступу до університету, переліком спеціальностей та представила учням  яскраву  презентацію-звернення ректора університету М.М. Поплавського.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері, Марина Василівна  відповіла на запитання, запросила дітей на День відкритих дверей університету та  побажала зробити вірний вибір в житті.