Дата: від до Скинути

Щиро та сердечно вітаю працівників радіо, телебачення і зв’язку з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Сьогодні зв’язок супроводжує усі бізнес-процеси, роботу державних установ та корпорацій, особисте життя кожного громадянина. Без нього неможливий суспільний поступ та економічне зростання, просування до світових стандартів якості.

12:50 16.11.2018

Увага! Пряма лінія!

У середу, 21 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Сімейне право», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

12:49 16.11.2018

Шановні працівники сільського господарства!

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв. Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

08:35 16.11.2018

13 листопада 2018 року на 81-му році життя зупинилося серце Почесного громадянина смт Веселе, ветерана педагогічної праці, яка виховала не одне покоління учнів, вчителів та керівників навчальних закладів Демидченко-Маслюк Лариси Василівни.

Лариса Василівна  народилася 4 листопада 1937 року в с. Кульчіївці, Кам’янець-Подільського   району, Хмельницької області. 48 років свого життя присвятила роботі на освітянській ниві. Розпочала свій педагогічний шлях у 1959 році, працюючи вчителем фізики у Чкаловській середній школі.

13:00 14.11.2018

НОВІ РЕФОРМИ

Про адміністративно-територіальну реформу та її вплив на громади Запорізької області.  Докладно про проблему розповіла Консультант з юридичних питань Офісу реформ Запорізького регіонального відділу Асоціації міст України Маргарита Трипольська в ефірі програми "День.Тема" TV5 (посилання - додається)

10:20 14.11.2018