Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Засідання методичного об’єднання завідувачів дошкільних закладів

21 лютого 2019 року в КДНЗ № 1 «Оленка» відбулось  засідання  методичного об’єднання завідувачів дитячих закладів громади.

Темою круглогу столу  було обрано - «Організація діловодства в дошкільному закладі». Мета проведення засідання: підвищити рівень професійної компетентності учасників засідання щодо організації документообігу у КДНЗ, зберігання документів, що утворюються під час діяльності закладу. В теоретичній частині перед учасниками  виступили: Морозова Г.В.( завідувач КДНЗ №3 «Казка»), Колупай О.А. (заступник директора з дошкільного підрозділу Широківського НВК), які ознайомили учасників заходу з основними завданнями, що стосуються діловодства в дошкільному закладі.

У практичній частині до уваги присутніх було запропоновано перегляд майстер –класу «Підготовка документів до передачі до архіву», який підготувала та провела начальник архівного відділу райдержадміністрації Гудкова Л.М. Сподіваємось, що знання, отримані під час круглого столу, стануть безцінним досвідом, який завідувачі КДНЗ будуть впроваджувати у практику своєї роботи з даного питання.

 

                                                             Керівник МО завідувачів, Л.Міщенко« повернутися до списку новин