Відбувся семінар для керівників закладів освіти та їх заступників

Дата: 21.02.2019 16:51

Фото без опису20 лютого на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», в рамках роботи Координаційного центру науково-методичного забезпечення освітньої діяльності Веселівської селищної територіальної громади, для керівників закладів освіти та їх заступників було проведено семінар  «Впровадження особистісно-орієнтованих підходів в навчанні і вихованні гімназистів: досвід, проблеми, перспективи».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Дундук Оксана Сергіївна ознайомила всіх присутніх з планом роботи семінару.

Директором  гімназії Кривко І.О представлено  досвід управлінських підходів та організації роботи педагогічного колективу над науково – методичною проблемою.

Наступним етапом було відвідування двох відкритих уроків: SMART- уроку з алгебри у 8-Б класі на тему «Квадратні рівняння» (вчитель Мартинюк І.А.) та інтегрований урок з математики та природознавства  в 1 –А класі (вчитель Можаєва І.А.).

Теоретичну частину проведено у формі круглого столу, під час якого учасники  мали можливість обговорити  особливості організації роботи над науково-методичною проблемою  гімназії.

Підводячи підсумки, учасники семінару висловили вдячність адміністрації КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» за цікавий, творчий і змістовно підготовлений семінар, який пройшов на високому рівні та надав можливість ознайомитися з інноваційними технологіями, запровадженими в систему роботи навчального закладу.