Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

У Веселівській громаді відбувся перший кубок з волейболу серед чоловічих команд об’єднаних територіальних громад Запорізької області

24 лютого 2019 року  в приміщенні  дитячо-юнацької спортивної школи відбувся перший кубок з волейболу серед чоловічих команд об’єднаних територіальних громад Запорізької області. Участь у турнірі взяли 10 команд:

Осипенківська ОТГ

Кам’янко-Дніпровська ОТГ

Якимівська ОТГ

Новоуспенівська ОТГ

Гуляйпільська ОТГ

Михайлівська ОТГ

Великобілозерська ОТГ

Широківська ОТГ

Преображенська ОТГ

Веселівська ОТГ.

 На заході були присутні члени організаційного комітету та почесні гості з підготовки та проведення змагань  серед яких голова ГО  фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у Запорізькій області Земляков Анатолій Олександрович та заступник селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Дяченко Олексій Валерійович. Гості звернулися до усіх присутніх та побажали гарного настрою та перемог. Відкрили турнір запальним танцем дівчата танцювальної студії «Атмосфера».  Після розминки гравців команд розпочалися ігри. У запеклому протистоянні   виборола перемогу команда Гуляйпільської ОТГ, друге місце – Кам’янко-Дніпровська ОТГ та третє місце зайняла команда Веселівської ОТГ.
Переможці  отримали в нагороду кубок та всіх гравців команд нагороджено медалями.  « повернутися до списку новин