Дата: 23.02.2019 13:53

Фото без опису22 лютого 2019 року  Веселівська громада зустрічала представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та офісу розвитку малого і середнього підприємництва, створеного за підтримки  Європейського Союзу в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.

Мета візиту - ознайомлення із потенціалом створення Центрів підтримки підприємництва, які надаватимуть безкоштовні інформаційні та консультаційні послуги, передусім для мікро та малого бізнесу, а також осіб, які планують започаткувати власну справу.

В актовій залі селищної ради відбулася  координаційна зустріч, на якій презентували проект  пілотної мережі центрів підтримки підприємництва на базі центрів надання адміністративних послуг.

Представники Міністерства відвідали Веселівський Центр надання адміністративних послуг, ознайомилися з умовами та  обсудили перспективи подальшої співпраці.