ОГОЛОШЕННЯ

6 грудня 2018 року у зв’язку із ремонтними роботами в с. Мала Михайлівка по вулицях Зелена та Центральна з 10:00 – 16:00 години буде тимчасово призупинено подачу електроенергії.

15:25 05.12.2018

Повідомлення

14.12.2018 р. о 10.00 в актовій залі селищної ради відбудеться чергове засідання  сесії селищної ради VII скликання.

14:38 05.12.2018

Спеціалісти КУ "Центр соціальних послуг" взяли участь у творчій акцї «Повір у себе – і в тебе повірять інші»

30 листопада в рамках відзначення Всесвітнього дня людей з інвалідністю в Веселівському будинку юнацької творчості пройшла творча акція «Повір у себе – і в тебе повірять інші». На меті заходу було привернення уваги суспільства до потреб і проблем дітей з обмеженими можливостями.

11:57 04.12.2018

Працівники КУ "Центр соціальних послуг" відвідали своїх підопічних у Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день, присвячений людям з обмеженими можливостями, був встановлений 3 грудня Генеральною Асамблеєю ООН в 1992 році.   Заходи, до яких в цей День закликає всі країни ця шановна міжнародна організація, повинні бути спрямовані на інтеграцію інвалідів у життя нашого суспільства.

11:09 04.12.2018

До Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулося засідання “круглого столу”

В рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю  у  актовій залі  Веселівської селищної  ради відбулося засідання  круглого столу на тему «Реалії життя та вирішення проблем людей  з особливими потребами», яке присвячено відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю.

14:37 03.12.2018

Ожеледь та ожеледиця – як вберегтися від травмування?

Ось і прийшла зима. В нашому регіоні ця пора року супроводжується «плюсом», який змінюються на «мінус», а дощ переходить у сніг, з’являються такі типово зимові метеорологічні явища, як ожеледь та ожеледиця.

11:58 03.12.2018

В межах Програми «U-LEAD  з Європою» та МБО «Партнерство «Кожній дитині» 29 та 30 листопада 2018 року у м. Київ, відбулась комплексна навчальна програма для представників ОТГ  на тему «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг».

11:25 03.12.2018

Другий відкритий чемпіонат інтелектуальної гри «Фортуна» серед дорослих команд у Веселівській громаді

У п’ятницю, 30 листопада, в приміщенні  ПКЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся другий  відкритий чемпіонат інтелектуальної гри «Фортуна» серед дорослих команд.

10:40 03.12.2018