Дата: 25.03.2019 09:15

ЧЕРГА ДЕННА

засідання виконавчого комітету

2 квітня  2019 р.                                                             смт.Веселе

1.Про зняття з розгляду питань.

2.Про затвердження заходів проведення Дня довкілля на території Веселівської ОТГ.

3.Про стан надання допомоги соціально-незахищенним верстам населення.

4. Про хід виконання Програми захисту населення і території Веселівської ОТГ від пожеж, надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки.

5.Про роботу комунального некомерційного підприємства «Веселівський центр первинної медико- санітарної допомоги» Веселівської селищної ради.

6. Про затвердження тарифів вартості обслуговування торгівельної площі на ринку КП «Веселівський центральний ринок»

7.Про внесення змін до Порядку  взяття громадян на соціальний квартирний облік

8. Про постановку на соціальний квартирний облік Богатову О.Е.

9. Про постановку на соціальний квартирний облік Русанова А.В.

10. Про корегування тарифів на централізоване водопостачання для абонентів КП «Омега» сіл Мала Михайлівка, Озерне, Авангард

11. Про встановлення тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення для абонентів КП «Водоканал»

12. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2019 року

13. Про внесення змін до контракту з керівником КП «Веселівський центральний ринок»