До Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулося засідання “круглого столу”

В рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю  у  актовій залі  Веселівської селищної  ради відбулося засідання  круглого столу на тему «Реалії життя та вирішення проблем людей  з особливими потребами», яке присвячено відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю.

14:37 03.12.2018

Ожеледь та ожеледиця – як вберегтися від травмування?

Ось і прийшла зима. В нашому регіоні ця пора року супроводжується «плюсом», який змінюються на «мінус», а дощ переходить у сніг, з’являються такі типово зимові метеорологічні явища, як ожеледь та ожеледиця.

11:58 03.12.2018

В межах Програми «U-LEAD  з Європою» та МБО «Партнерство «Кожній дитині» 29 та 30 листопада 2018 року у м. Київ, відбулась комплексна навчальна програма для представників ОТГ  на тему «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг».

11:25 03.12.2018

Другий  відкритий чемпіонат інтелектуальної гри «Фортуна» серед дорослих команд у Веселівській громаді

Другий відкритий чемпіонат інтелектуальної гри «Фортуна» серед дорослих команд у Веселівській громаді

У п’ятницю, 30 листопада, в приміщенні  ПКЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся другий  відкритий чемпіонат інтелектуальної гри «Фортуна» серед дорослих команд.

10:40 03.12.2018

Шановні  мешканці Веселівської громади!

Шановні мешканці Веселівської громади!

Веселівська селищна рада запрошує до участі у засіданні круглого столу на тему «Реалії життя та вирішення проблем людей  з особливими потребами», яке присвячено відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю.

12:05 30.11.2018

Триває всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

11:14 30.11.2018